Cakimali

Balkans

13 posts in this topic

Hey Marko, 

I was curious to find out the same thing.Not from Serbia thought, from Bosnia originally but i currently live in London. 

It's good to see that people from Balkans are also getting involved. :)

• Upvote 1

Ćao. Novi Sad ovdje. I meni je drago da ima naših ljudi na ovom sajtu. Mogu reći da mi je laknulo. :) Prosto mi fale ljudi u bližem okruženju sa kojima bih mogla da kontaktiram i razgovaram o svemu o čemu i Teal priča, a da se ne osjećam kao da sam stigla sa neke druge planete.
Šta vas je privuklo kod Teal i Teal tribe? Ja prosto volim kako Teal objašnjava sve i to što je tako otvorena i direktna. :)

Cao Ranka,

Ja od prilike pratim Teal zadnje tri godine. Igrom slucaja sam nabasala na njen sajt, i bas kao sto kazes, mnogo mi se dopao njen stil objsanjavanja, tako da sam se malo posvetila ovoj vrsti filozofije. Mnogo mi je lakse da shvatnim nju i principe kojima se ona sluzi za razliku od strucnjaka psiholoskog porijekla, ako uopst mogu tako da se izrazim.

Nedavno sam bila na jednom od njenih "workshops" u Berlinu, i naranvno prvo je uspostavila dijagnozu energije u tom gradu, i jako cesto prica o energiju u Ceskoj i slicnim mjestima, tako da se cesto pitam sta se desava sa nasom stranom svijeta. U svakom slucjaju drago mi je sto smo tu, mislim da je ovo pozitivna stvar u svakom pogledu. 

Caos Ranka,

Ja je pratim 2 godine, privukla me njena iskrenost i istina i sve sto prica je na emotivnom i metafizickom nivou tacna i mnogo mi pomaze. Uci nas kako da se nosimo sa nasim emocijama, a to nisam imao nikoga u zivotu da me nauci, svi su od njih bezali i ucili me da radim isto. Da, sto se tice ovoga da ti fale ljudi sa kojima mozes da pricas a da se ne osecas kao da si stigla sa neke druge planete je super opis koji mislim da svi delimo :)

Ćao Petra,

Ima najmanje tri godine kako i ja pratim Teal. Prvo sam prije jedno pet, šest godina nabasala na dokumentarac Louise Hay - "You can heal your life" i to mi je otvorilo oči. Tada sam shvatila da od mene zavisi kakav će mi biti život. Slušala sam i ostale koji su se pojavili u tom dokumentarcu. Mislim da sam tako stigla i do Teal i od kako sam našla nju, ne nalazim nikoga ko bolje objašnjava i ko može više da mi pomogne. Zapravo, Tony Robbins je veoma sličan Teal po načinu rada sa ljudima.

Što se tiče konvencionalnih psihologa, ne bih mogla raditi sa nekim od njih. Njihova učenja i tehnike su nepotpuni i zastarjeli i zato i imaju godinama iste klijente.
Što se naše strane svijeta tiče, čini se da ljudi još spavaju dubokim snom. Mada, kad malo pročeprkaš po netu, shvatiš da i kod nas ima ljudi koji se bude ili su već probuđeni; da ima onih koji se bave liječenjem energijom, da ima veganaca, da ima onih koji ne zavise od sistema, koji ne prate slijepo ono što medija plasira, koji shvataju da ne moraju da prihvate sve što im se servira, da ima i onih koji se bave paranormalnim, komuniciraju sa anđelima, duhovima... Stvar je u tome da se još uvijek ne čujemo, jer se naši stavovi i uvjerenja trpaju u isti koš sa ludacima, sektama i tome slično, pa nije ni lako otvoreno govoriti o svemu tome. Pogotovo kad ne znaš da nisi sam.

Ćao Marko,

Rekla bih da svi iz istog razloga okupljamo oko Teal.

Vjerujem da će se ova naša balkanska zajednica proširiti i da ćemo polako početi da mijenjamo naše okruženje na bolje.

I'd like to invite friends from Balkan to the first European Teal Tribe Gathering which will happen this summer on July 21-24.

We created an opportunity to do shadow work together, meet like minded people and share your gifts in the beautiful countryside of the Czech Republic.

I'm responsible for organisation of the event, so feel free to ask me any questions.

Pozdrav iz Hrvatske :). Ja sam nedavno naišla na njene videe i oduševljena sam koliko rezoniram s njenim učenjem. Baš sam sretna što sam naišla na ovaj forum jer nemam baš prilike kod nas dijeliti iskustvo vezano uz nju i općenito razglabati teme vezane uz spiritualnost. :)

• Upvote 2

Cao ljudovi! :-)

Veliki pozdrav od jedne Hrvatice koja je dosada zivjela sve po svuda, a sada se, pred par dana, ni pet ni sest, doselila u Beograd grad!

Zeljela bih se upoznati sa svima koji su u BG-u i okolici ( a okolica je - cijela bivsa Juga ;-) ) pa javite tko je za, kada i gdje da se okupimo i procakulamo?!

Ovom prilikom bih vas isto zeljela pozvati na Completion Process radionicu u BG-u ( ja sam jedna od Tealinih prakticarki ): 

https://www.facebook.com/events/1827121384173838/

P.S Da li netko ovdje ide do Amsterdama na radionicu?

Lijep pozdrav i zagrljaj! <3 

Hello guys, it's Yasmina from Sofia, Bulgaria here and I'm so glad to see that so many people from the Balkans know and like Teal. I personally ran accidentally into her videos and I can't stop watching them since then. The way she talks about the universe, the emotions, the human beings is the exact way I feel about them. So happy to know that there are people nearby who think the same.  Much love, have a lovely day! XXX