Kalinka

POLSKA / Znajdzmy sie! / Lets get together!

16 posts in this topic

Hello All Polish speaking people, and people living in Poland! 

Would love to get to know you! 

Edited by Kalinka
  • Like 1
  • Upvote 1

Witam! Nazywam się Angelika i jestem z Białegostoku.Cieszę się,że nareszcie powstał post o Polakach.:D Myślałam,że nie jest nas zbyt dużo...Chętnie dołączę do Facebookowej grupy.Bardzo chciałabym wybrać się w przyszłości na spotkanie,chociaż,szczerze mówiąc,jestem nieśmiała,no i mój wiek mógłby być małą przeszkodą(18-latki nie zawsze mają pieniądze i nie zawsze rodzice chcą je puszczać do innych miast...).

• Like 1

Myślałam, że w Polsce prawie nikt nie zna Teal, dobrze wiedzieć, że jest nas więcej <3 ja nazywam się Marta, jestem z Katowic i mam 21 lat

• Like 1

I'd like to invite friends from Poland to the first European Teal Tribe Gathering which will happen this summer on July 21-24.

We created an opportunity to do shadow work together, meet like minded people and share your gifts in the beautiful countryside of the Czech Republic.

I'm responsible for organisation of the event, so feel free to ask me any questions.

• Like 2
  • Upvote 2

Hej! W koncu sie ktos ujawnil :)

Mieszkam w Norwegi, chociaz czasem odwiedzam Polske a jeszcze czesciej Slask :P

Skoro juz nas kilku to pojawia sie pytanie

kto tlumaczy wideo Teal rodakom?  Zach mowil mi kiedys, ze ktos sie tym zajmuje i chwala temu komus, jednak 8 filmikow na YT to troche malo

ktos chetny do podkladania napisow?

• Like 1

Nie mieskam w Polsce (a nie jestem Polakiem) ale rozumiem około 5% język polski i chciałbym znów odwiedzić ten kraj. Chyba Maj, to tylko pojęcia. Nie jestem jakiś "super experienced traveller" ale już raz odwiedziłem Polske. Mieszkam teraz w Edinburgu.

• Like 1
  • Upvote 1

Hi there, good to be here. I look forward to see that group is growing and that we will hold the gathering one day perhaps. Meanwhile do you know where in Europe Teal is going to be teaching in the future?  

• Like 1

Hej, mam na imię Agata i jestem z lubuskiego (niedaleko Zielonej Góry). Jest jakaś polska grupa na Facebook'u? Chętnie dołączę i poznam Was bliżej! :)

• Like 1

Och! Dopiero znalazłam ten "polski wątek", cudownie! Kochani stworzyłam Teal Swan Poland na fb jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć. Co prawda niewiele czasu mam na tłumaczenie filmików ale zawsze będziemy bardziej w kupie :) W lipcu byłam w Kostaryce na treningu u Teal i jestem chyba pierwszą osobą w Polsce ceryfikowaną w Completion Process, to był absolutnie punkt zwrotny w moim życiu, bardzo chciałabym się dzielić tym procesem również po polsku! Zapraszam do kontaktu :) Monika

Edited by Monika Swiatowiec
  • Like 2
  • Upvote 1